ATA DEMİRER, SOSYETE BERBERLERİNE KAFAYI TAKTI

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'ın sadık kullanıcılarından olan Demirer, berberiyle yaşadığı duygusal diyaloğu ve bahşiş meselesini mizahi bir dille Twitter'da paylaştı.

Magazin

ATA DEMİRER, SOSYETE BERBERLERİNE KAFAYI TAKTI Uzun süredir berberini ihmal ettiğini ve berberinin kendisine sitemde bulunduğunu anlatan Demirer, "Berberimin beni kıskandığını fark ettim bugün. 1 aydır gidememiştim ama arada sette kestirdim. Israrla neden başkasına diye sordu? Anlatıyorum, 'Abi diyorum bazen sette mecbur kalıyoruz kolayımıza geliyor.' Evet, tamam falan dedi ama üzüldü yaa..." şeklinde esprili bir twit yazdı.

Sosyete kuaförlerindeki bahşiş meselesine kafayı taktığını belirteren Demirer, "Sosyete berberinde en gıcık olduğum mevzu bahşiş meselesi...Bahşiş vermediğin bir müşteriler yani... En sonunda kapıya da bir çocuk koyuyorlar. Ona da veriyosun!.. Donuna kadar alıyorlar. Asansör varsa oraya da bir çocuk, ona da bahşiş..." şeklinde bir twit yazdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: