Ata Demirer ve Alara Bozbey ayrıldı!

Komedyen Ata Demirer ve oyuncu sevgilisi Alara Bozbey ilişkilerine son verdikleri ortaya çıktı.

Magazin

Ata Demirer ve Alara Bozbey ayrıldı! Özge Borak ile evliliğini bitirdikten sonra 3 yıl önce aşk yaşadığı Alara Bozbey ile tekrar barışan Ata Demirer mutlu sona kavuşamadı. Ocak ayında birlikte olduklarını açıklayan Alara Bozbey ve Ata Demirer çiftinin evlilik hazırlığı yaparken sürpriz bir kararla ayrıldıkları ortaya çıktı.

Star TV’de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programının haberine göre; haklarında ayrılık dedikodusu çıkan Ata Demirel ve Alara Bozbey’in, birbirlerini sosyal medya hesaplarından takipten çıkardığı ve ilişkilerini sonlandırdığı öğrenildi.

Ayrılık açıklaması yapan Alara Bozbey, "Saygı çercevesinde ayrıldık. Geri dönüşümüz yok" dedi.

Ata Demirer’in geçen hafta yaptığı “Çok mutluyuz ama evlilik düşünmüyoruz. Bu evlilik haberi kimin fantazisi?” şeklindeki açıklamasının ayrılıkta payı olup olmadığı sorusuna ise Bozbey, şu yanıtı verdi:

“Yok yok, bu zaten konuşulmuş bir şey olup da basına yansıdıktan sonra reddedilmiş olsaydı belki ama hiç böyle bir şey konuşulmazken birdenbire basında evlilik haberi çıkınca tabii ki bu denirdi. Ne denilecekti ki? Çünkü gerçekten böyle bir düşüncemiz yoktu. Bir şeyler başlar, yükselir. Ya bir yerlere gelir ya da bir yerlere gelmez. Mühim olan onu kalp kırmadan yapmaktır. Hiçbir şekilde başkasının etkisi yok. Sadece ikimiz arasında olan şeyler doğrultusunda net bir saygı çerçevesinde aldığımız bir karardır. Çok sevdiğim, çok kıymet verdiğim, her şeyden önce mesleki anlamda çok saygı duyduğum bir adam. Çok zarif ve kibar bir adam. Aksini söylemek mümkün değil. Ama ikili ilişkide buraya kadar gelebildik.”

“Yeniden geri dönüş olur mu?” sorusuna ise Bozbey, kesin bir dille “Yok” yanıtını verdi. Ayrılık sonrası ünlü oyuncunun saçlarının rengini koyulaştırması ise dikkat çekti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: