Ataşehir Big Chefs’ten kalpleri ısıtacak kış konsepti!

Misafirlerine ev rahatlığında keyifli anlar yaşatmak için farklı temalar sunan Big Chefs, kışın vazgeçilmezi kestane ve sıcak su torbaları ile Ataşehir’deki şubesinde misafirlerini bekliyor.

Diğer Haberler

Ataşehir Big Chefs’ten kalpleri ısıtacak kış konsepti! Big Chefs, kış aylarında bile açıkhava keyfinden ödün vermeyenler için sunduğu özel alternatiflerle misafirlerinin içini ısıtıyor.Eski yerinde, kendine özgü samimi tasarımı ve ev rahatlığında hissettiren yenilenen dekorasyonuyla hizmete giren Ataşehir Big Chefs, özel üretilen rengarenk su torbaları ve sıcacık kestane servisi ile soğuk havalarda misafirlerinin kurtarıcısı oluyor.


Big Chefs Ataşehir’de başlatılan ve kısa zamanda 17 şubeye yayılacak olan “İçinizi ısıtanlara sımsıkı sarılın” konsepti, Big Chefs’te yenilen yemekleri ve dostlarla geçirilen zamanı daha da keyifli hale getiriyor. Soğuyan havalara karşı koyan sıcak su torbaları ve sıcacık kestane servisi, misafirlerden büyük beğeni topluyor…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: