ATASOY 2 HAFTADA İKİ BAVUL KAYBETTİ!

Ünlü oyuncu Fadik Sevin Atasoy, 15 gün içinde iki kez bavulunu kaybetti

Magazin

ATASOY 2 HAFTADA İKİ BAVUL KAYBETTİ! Daha önce Air France ile seyahat ederken havalimanında bavulunu kaybeden güzel oyuncu, bu kez İskoçya'dan İstanbul'a dönerken yeni aldığı bavullarının kayıplara karıştığnı söyledi. Akşam gazetesinin haberine göre; Atasoy, 'Kozmik bir şakanın kurbanıyım. İstanbul'a dönerken KLM Havayolları yeni aldığım bavulu kaybetti. İskoçya'da arkadaşım adını sosyal paylaşım sitelerine yaz demişti ama hiçbir işe yaramadı. 15 gün içinde iki bavul kaptıran kara komedi karakteriyim' diye konuştu.

DOSTLAR SAĞOLSUN
Bavuluyla birlikte kişisel eşyalarının yanı sıra İskoçya'dan arkadaşlarına aldığı hediyeleri de kaybeden ünlü oyuncu, üzüntüsünü twitter'da paylaştı. Sayfasına bavullarının kaybolduğunu yazan Atasoy'a, takipçilerinden yorum yağdı. Güzel yıldız, kendisine destek olan arkadaşlarına teşekkür ederken, 'Hoşça kal kırmızı bavul. Belki dönersin bir gece ama bavuldan geçme faslındayım. Bavul gitti ama tesellimi bulduğum dostlar sağ olsun. Yorumlar, yardımlar ömür boyu baki kalsın' diye yazdı
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: