Atatürk Havalimanı’nda düşen jet, Erkan Petekkaya'nın rol icabı bindiği uçak çıktı!

Akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı’nda düşen jetin oyuncu Erkan Petekkaya'nın rol icabı bindiği uçak olduğu çıktı.

Magazin

Atatürk Havalimanı’nda düşen jet, Erkan Petekkaya'nın rol icabı bindiği uçak çıktı! Atatürk Havalimanı'nda düşen özel jette 4 kişi yaralandı. Alev alan uçak, itfaiye ekiplerince söndürüldü.

Erkan Petekkaya'nın tatil keyfi!

Erkan Petekkaya'nın tatil keyfi!Akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı'nda düşen özel jetin Fox TV'de ekrana gelen "Kayıtdışı" dizisinin başrol oyuncusu Erken Petekkaya'nın daha önce rol icabı uçak çıktı.

Afişi Erkan Petekkaya paylaştı!

Afişi Erkan Petekkaya paylaştı!Erkan Petekkaya, TC-KON tescilli uçağı rol icabı Afganistan’a gitmek için kullanmıştı.

Erkan Petekkaya'dan o iddialara sert sözler!

Erkan Petekkaya'dan o iddialara sert sözler!UçanKuş TV’de Astrodeha konuğu ünlü televizyoncu Mesut Yar'dı. Mesut Yar, Erkan Petakkaya’ya o uçakta neler yaşadıklarını, uçarken herhangi bir tehlike yaşayıp yaşamadıklarını sordu. Programa telefonla bağlanan Erkan Petekkaya da, "Şu an setteyim. Sete ara verdik. Hakikaten donduk kaldık. Bir hafta on gün oldu galiba. Biz de o jete bindik. Pilotla, hostesle tanıştık. Çok kötü olduk yani. Neyse ki, can kaybı yokmuş. Biz o jete bindiğimizde bir sıkıntı yaşamadık. 8 kişilik bir uçaktı. Öyle hatırlıyorum ben. O ufak uçaklar inerken hafif bir sallantı oluyor. Hani bilmeyen için sıkıntı ama bilen için sıkıntı değil. Bir hafta on gün ben de içindeydim. Duygusu çok garip. Gerçekten çok enteresan. Allah'a çok şükür kimseye bir şey olmamış. Telefonumda kaptanla fotoğraflarımız, videolarımız var. Anlatabiliyor muyum? Enteresan bir şey. İlk duyduğumda çok garip oldum. O mürettebatı tanıdığım için çok kötü oldum" dedi.

Los Angeles'ta Erkan Petekkaya rüzgarı esti!

Los Angeles'ta Erkan Petekkaya rüzgarı esti!

Bunlarda ilginizi çekebilir: