Ateş filminin galası yapıldı

Ünlü oyuncu Haluk Piyes'in yönetmenliği ve yapımcılığını üstlenerek başrolünde de rol aldığı "Ateş" filminin galası yapıldı.

Magazin

Ateş filminin galası yapıldı Akmerkez AVM'de yapılan galaya, filmin oyuncuları ve sinema camiasından tanınmış isimler katıldı. Piyes, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, filmin toplumsal bir soruna parmak bastığını ama kesinlikle didaktik olmadığını anlattı.


Hayatın içinden hikayeler anlattıklarını belirten Piyes, genç izleyiciyi hedefledikleri için gençlerin dilinden konuşup, gençlerle aynı yerde durmak istediklerini dile getirdi.

Urfa İsotu Bağımlılık Yaptı


Geçen yıl Mehmet Buçak'la evlenip Urfa'ya yerleşen Burcu Çetinkaya, galaya katılan isimler arasında yer aldı. Bebeğini kucağına almak için gün sayan Çetinkaya, hamileliğin güzel gittiğini fakat son zamanlarda zorlanmaya başladığını belirti. Çetinkaya, "Balık burcuyum ve duygusal yönden çok değişiklik olmadı. Aşerme olmuyor fakat Urfa'ya taşındığımdan beri Urfa isotuna bağımlılık başladı. Hamilelik boyuncada onu çok arıyorum." şeklinde konuştu. Çetinkaya, bebeğin cinsiyetini soran muhabirlere "Sürpriz olsun" yanıtını verdi.


"Yurt Dışında Ezik Oynuyoruz"


Oyuncu Nursel Köse, galaya sevgilisiyle birlikte katıldı. Haluk Piyes'in Almanya'dan beri arkadaşı olduğunu söyleyen Nursel Köse, "Birlikte bir çok projede yer aldık. Annesini çok oynadım." dedi. Yeni filminin çekimleri nedeniyle bir süre Viyana'da bulunduğunu açıklayan Köse, ilginç bir itirafta geldi. Filmde anne rolünü canlandırdığını söyleyen Köse, "Biliyorsunuz Almanya'da yada yurt dışında bizleri o kadar çok kahraman yapmıyorlar. Daha çok ezik olarak oynadığımız için farklı bir şey olmuyor." dedi. 71. bölümde final yapacak olan 'Paramparça' dizisinin ardından istirahata çekileceğini söyleyen Köse, "Tatilimi Türkiye'de yapmayı düşünüyorum. Bikinili yakalanmak gibi bir korkum yok. Bikini giymiyorum." diye konuştu.

İşte galadan kareler...

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: