ATEŞ, FOTOĞRAFLARI SİLDİRECEĞİNİ SÖYLEDİ!

“Adını Feriha Koydum” dizisinin Hande’si Ceyda Ateş, facebook hesabından alınan Buzda Dans yarışmasındaki partneri Louis’le çekilen fotoğraflarının yeni sevgilisi Günaydın Et Restoranları’nın ortaklarından Can Yurtsevdi olarak gösterilmesine ateş püskürdü.

Magazin

ATEŞ, FOTOĞRAFLARI SİLDİRECEĞİNİ SÖYLEDİ! Yanlış fotoğrafın kullanılıp haber yapıldığını söyleyen Ateş, Yurtsevdi ile fotoğrafını twitter’daki hesabından paylaşıp “Çıkan resim Buzda Dans’dan partnerim Louis’tir. Can Yurtsevdi değildir.

Can Yurtsevdi resimde paylaştığım kişidir. Yanlış kişilere, yanlış isimler yakıştırılmasın” açıklaması yaptı. Ateş’in işletmeci sevgilisi Can Yurtsevdi de kendi fotoğrafı yerine başkasının fotoğrafının kullanılmasının ciddi yanlış anlamalara neden olacağını belirtti ve “Bu tarz haberlerden sonra sanki Ceyda her gün başka biriyle aşk yaşıyormuş gibi sanılacak. Ceyda ile ilgili çıkan bu yanlış haber ve fotoğrafları google’dan sildirmeyi düşünüyorum” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: