Ateşböceği 13. bölüm yeni fragmanı ne zaman yayınlanacak? Son bölümde yaşananlar...

Pazar akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Ateşböceği son bölümü seyircisine heyecanlı dakikalar yaşattı. Star TV'de ekranlara gelen Ateşböceği dizisinin son bölümünün finaline Barış ve Aslı’nın sahnesi damgasını vurdu. Bu sahnenin ardından dizinin severleri tarafından merak edilen en önemli soru ise Barış’ın Aslı'ya gitme demesi ve öpmesiyle ikili arasında bundan sonra neler yaşanacağı oldu. Ateşböceği 13. bölüm yeni fragmanı yayınlandı mı ve son bölümde neler yaşandı?

Dizi Galeri

Ateşböceği 13. bölüm yeni fragmanı ne zaman yayınlanacak? Son bölümde yaşananlar... Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in paylaştığı Ateşböceği reytinglerdeki sıralamasını her hafta biraz daha yukarıya taşımaya başladı. Oyuncu kadrosunda; Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat ve Derya Alabora’nın yer aldığı Ateşböceği eğlenceli bir gençlik dizisi. Peki, son bölümde neler yaşandı?


Dizinin son bölümümün ardından yayınlanması merakla beklenen 13. bölüm yeni fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz sitemizde bulabilirsiniz.

ATEŞ BÖCEĞİ SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
Ateşböceği son bölümünde oldukça hareketli dakikalar yaşandı. Emrah'ın Aslı'yı kaçırmasıyla Barış deliye döner. Aslı'yı güvende tutmak istemektedir ve bunun için onun her zaman yanında olmasını ister. Ancak bu durum Aslı'nın hoşuna gitse de, İlayda ve Barış'ın yakınlaştığı fotoğraflar Aslı'nın Barış'a inanmasına engel olur.


Aslı'nın soğuk tavırlarının sebebinin İlayda olduğunu anlayan Barış, artık daha fazla dayanamaz. Aylardır içinde yaşadığı duyguların artık açığa çıkma zamanı gelmiştir.

Bunlarda ilginizi çekebilir: