Ateşböceği çekimleri başladı

Uzun süredir merakla beklenen "Ateşböceği" dizisinin çekimlerine başlandı.

Dizi Galeri

Ateşböceği çekimleri başladı Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’i bir araya getiren "Ateşböceği" çok yakında Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar yer alıyor. Mia yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise "Kiralık Aşk" dizisinin yönetmenliğini yapan Barış Yöş oturuyor.

Yeşilçam filmlerindeki sıcaklığı ekranlara taşıyacak olan "Ateşböceği"nin çekimleri ise geçtiğimiz hafta başladı.


Aslı ve Barış’ın aşkı çok konuşulacak
Bir yanda çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe açılmış; hayatta onu şaşırtacak bir şey kalmadığını hisseden bir boşanma avukatı: Barış (Seçkin Özdemir).

Diğer yanda ise hayat dolu, akıllı, eğlenceli, fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız: Aslı ( Nilay Deniz).

Nam-ı diğer Ateşböceği. İkilinin yolları kesişince, hayatları değişecek ve aşk dolu bir serüvenin içine girecekler. Çekimleri Kadırga ve Beykoz’da devam eden dizi, sıcacık aşk hikayesi ile kısa sürede izleyenlerin favorisi olacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: