Athena Gökhan Özoğuz emlak zengini çıktı!

Gökhan Özoğuz'un 7 evi, 2 cipi ve bir de Kaz Dağları'nda arsası olduğu öğrenildi. Sanatçının konserlerden ve programlardan kazandığı parayı emlağa yatırdığı ortaya çıktı.

Magazin

Athena Gökhan Özoğuz emlak zengini çıktı! Sanat ve cemiyet dünyasında yer alan birçok isim kazandıkları paraları başka sektörlere yatırıyor. Kimisi arsa alıyor, kimisi ev... Bazıları parayı borsaya yatırıyor bazıları ise taksi plaksı alıyor. 'O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapmaya başladıktan sonra ününe ün katan Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz da emlağa yatırım yapanlardan... Beylerbeyi'nde ve Balat’ta ikişer evi olan sanatçı, son olarak Beykoz Konakları’ndan bir villa aldı. Ayrıca Karagümrük’te aldığı üç katlı evi restore ettiren Özoğuz’un, kardeşi Hakan’la ortak Caddebostan’da aldığı bir dairesi daha mevcut. Bu 7 evi dışında Kaz Dağları’nda bir arsa satın alan Özoğuz'un 2 adet de cipi bulunuyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: