Athena Gökhan'a Beyaz şoku!

22 yıl Beyaz Şov'la Kanal D ekranında kalarak kırılması güç bir rekora imza atan Beyazıt Öztürk mola senesini de boş geçmedi. Ünlü şovmen, Acun Ilıcalı'ya istediğinden de fazlasını vermiş gibi görünüyor.

Magazin

Athena Gökhan'a Beyaz şoku! milliyet.com.tr'den Ümit Buget kaleme aldığı yazıda Beyazıt Öztürk'ün 'O Ses Türkiye'de Gökhan Özoğuz'dan daha başarılı olduğunu yazdı.

Beyaz'ın vaadi stüdyoyu coşturdu!

Beyaz'ın vaadi stüdyoyu coşturdu!İşte o yazı:

O Ses Türkiye 8. sezonuna Athena Gökhan'ı 'kaybederek' başlamıştı. Peki O Ses'in iki aylık ekran performansı yarışmının espri makinesi Gökhan'ı arattı mı?

Beyaz'ın en büyük şansı konu ne kadar jürilik, müzik yarışması gibi az bildiği bir yerden gelmiş gözükse de aslında 'muhabbetin satıldığı' bir programa başlamış olmasıydı.

Eğer aksi olsaydı uzun yıllar müzik yarışmalarının tekrar ilgi gördüğünü düşünerek O Ses Türkiye'nin karşısına yeni işler çıkaran yapımcılar başarılı olurlardı. Ama o projelerden hiçbirisi O Ses'in yanından bile geçemedi.

Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan farkı!

Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan farkı!TOTAL'DE GEÇEN SENENİN ÜSTÜNDE
Sosyal medyadaki özel Beyaz-O Ses videolarına ve halihazırda geçen sezon AB'de zaten başarılı olan yapımın bu yıl Total'de de hatırı sayılır bir ivme kazandığı reytinglere bakılırsa Beyazıt Öztürk, Acun Ilıcalı'ya istediğinden de fazlasını vermiş gibi görünüyor.

5 sezondur ekranda olan O Ses'in turuncu efsanesi geçtiğimiz gecce Kelebek geccesinde ödül alanlar arasındaydı. Gökhan konuşma tarzı ve esprileriyle ekranı özlediğini hissettirdi.

Ama Beyaz'ın performansına bakılırsa kalktığı koltuktaki boşluk çoktan doldu.

Beyazıt Öztürk'ten takdirlik hareket!

Beyazıt Öztürk'ten takdirlik hareket!Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: