Atıl Kutoğlu 'Doktor Jivago'

Yeni koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında modaseverlerin beğenisine sundu.

Diğer Haberler

Atıl Kutoğlu 'Doktor Jivago' Ünlü modacı Atıl Kutoğlu, "Doktor Jivago" adlı filmden esinlenerek hazırladığı yeni kolleksiyonunu, 'Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 2014' kapsamında düzenlenen defileyle moda takipçilerinin beğenisine sundu. Avusturyalı top model Larissa Marolt, İngiliz top model Gina Adamu, Özge Ulusoy, Merve Büyüksaraç ve Ebru Öztürk'ün podyuma çıktığı defile ilk güne damgasını vurdu.

Sevil Sabancı ve kızı Melisa Tapan, Aslı Şen, Güner Akın, Ruken Mızraklı, İdil Fırat ve Annesi Sibel Kerimoğlu, Bennu Gerede, Berrin Zorlu ve Defne Samyeli gibi cemiyet hayatının önde gelen isimleri de Atıl Kutoğlu'nun defilesini izlemeye gelenler arasındaydı. Defne Samyeli ve Eren Talu'nun kızları Deren Talu da Atıl Kutoğlu'nun defilesinde ilk defa podyuma çıkarak mankenliğe adım atmış oldu.

2014/15 Sonbahar - Kış koleksiyonunu görücüye çıkartan Atıl Kutoğlu'nun defilesine yurtdışından da ilgi oldukça yoğundu. Defileyi izlemek için yurt dışından gelen konuklar arasında İtalyan Vogue dergisinin efsanevi Genel Yayın Yönetmeni Carla Sozzani, Viyana Belediye Başkanı'nın eşi ünlü sanatçı Dagmar Koller, Avusturya Prensesi Camilla Von Habsburg gibi dünyaca ünlü isimler yer aldı. Defilenin müziklerini ise, ünlü Dj BeeGee (Birol Giray ) yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: