ATİLLA SARAL OLAYIN DETAYLARINI ANLATTI!

Geçtiğimiz gün trafikte tartıştığı Ata Oğuz isimli şahıs tarafından bıçaklanan Atilla Saral, olayın detaylarını “Böyle Bir Şey Var mı?” adlı programda anlattı.

Magazin

ATİLLA SARAL OLAYIN DETAYLARINI ANLATTI! Yayına telefonla bağlanan oyuncu, sürücülere tavsiyelerde de bulundu: “Ben normal şekilde yolumda giderken durdum, karşıdan gelen araca sağa çekip yol verdim. Adam durdu, küfür etti. Önce sesimi çıkarmadım. İkinci kez ağır şekilde küfür edip bağırınca arabamdan indim. Refleksle elini tuttum ve o sırada üç yerimi yaraladı. Elini tutmasaydım ya da ayağına tekme atmasaydım, başıma çok daha korkunç bir şey gelebilirdi. Benim en büyük hatam arabadan inmekti. İnmemeliydim. Buradan herkese sesleniyorum; trafikte ne olursa olsun arabadan inmeyin, hiçbir şey olmamış gibi yolunuza devam edin. Artık insanlar arabalarının bagajına sopa, bıçak, silah koymaya başladı. Herkesin üzerinde kesici alet var. Ne hale geldik! Sokaktaki herkes dinamit gibi patlamaya hazır.”

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: