ATİNA KAÇAMAĞI

bülent cankurt yazdı..

Magazin

ATİNA KAÇAMAĞI Fransa'ya kaçarak iltica talebinde bulunan Cem Uzan'a 'şiddetli geçimsizlik' nedeniyle boşanma davası açan Alara Koçibey, İstanbul'a gelip sırra kadem bastı! Bir ayı aşkın süredir İstanbul'da yaşamasına rağmen, ortalarda gözükmeyen; sadece birkaç kankasının evine girip çıkan Koçibey'in kafa dağıtmak için Atina'ya gittiğini öğrendim. Koçibey'e bu gezisinde kankaları Emine Palabıyık ve Zeynep Mutlu da eşlik etmiş; üstelik Atina'da çekilmiş fotoğraflarını da facebook'tan ifşa etmişler.

NEDEN ATİNA?

Cem Uzan, yurtdışına kaçmaya çalışırken eşinin kendisini aldattığını öğrendiği konuşulmuştu. Bu kişinin de Panathinaikos takımının yardımcı antrenörü İoannis Anastasiou olduğu iddia edilmişti. Koçibey ile Anastasiou'nun ilişkisi hâlâ devam ediyor mu bilmiyorum ama; Koçibey'in tatil için rotayı Atina'ya çevirmesi içime bir kurt düşürdü!!!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: