Atiye: Türkiye’nin Janet Jackson’u benim!

“Hisset” isimli yeni şarkısıyla Yasemin Şefik’in Best FM’de ki programı Hitnoz’a konuk olan Atiye, samimi açıklamalarda bulundu.

Kültür-Sanat

Atiye: Türkiye’nin Janet Jackson’u benim! Kahkaha dolu programda Yasemin Şefik’in “Şarkı söyleyip, dans etmek deyince Janet Jackson’a benzetebilir miyiz seni?” sorusu üzerine “Sadece benzetmek de değil, Türkiye’nin Janet Jackson’u benim. Ona hayran büyüdüm. Michael Jackson aşığıydım” diyen sevilen sanatçı; “90’larda Hakan Peker, Yonca Evcimik gibi Türk pop müziğinde dans eden önemli isimlerden sonra aslında uzun bir boşluk var. 10-15 yıl hem şarkı söyleyip, hem dans eden birileri çıkmamıştı. Uzun bir ara bu. Sonrasında Don’t Think şarkımla ben bu şekilde çıktım. Şimdi sahnede darbukada çalıyorum” dedi.

YAZ İÇİN AŞK ŞARKISI YAPMAK İSTEMEDİM!

Yeni şarkısı “Hisset” müzikseverler tarafından beğeni toplayan Atiye, “Yaz için aşk şarkısı yapmak istemedim. Hepimizin iyi düşüncelere, rahatlamaya ve hissetmeye ihtiyacı olduğunu bunu yaparken de eğlenebileceklerini düşündüm.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: