Attan düştü belini sakatladı!

“Öyle Bir Geçer Zaman ki”nin Mete’si Aras Bulut İynemli, çekimlerinde ciddi kazalar atlattığı ilk sinema filmi “Mahmut ile Meryem”in vizyona girmesi için gün sayıyor.

Magazin

Attan düştü belini sakatladı! “Öyle Bir Geçer Zaman ki”nin Mete’si Aras Bulut İynemli ile “Çok Güzel Hareketler Bunlar” ve “Kavak Yelleri”nden tanınan Eva Dedova’nın başrolleri paylaştığı “Mahmut ile Meryem”, 22 Mart’ta vizyonda. Gösterim tarihini sabırsızlıkla bekleyenlerin başında da bu projeyle ilk uzun metraj tecrübesini yaşayan İynemli geliyor. Filmde Gence hükümdarı Ziyad Han’ın bir keşiş kızına aşık olan oğlu Mahmut’u canlandıran oyuncu, çektiği sıkıntılara rağmen sonuçtan memnun olduğunu söylüyor. Mehmet Ada Öztekin’in yönetmenliğinde çekilen “Mahmut İle Meryem”deki rolü için at binme ve dövüş sanatları dersi alan, hiçbir sahnede dublör kullanmayan, ancak bu gözükaralığı yüzünden attan düşüp belini sakatlayan İynemli, “O kaza yüzünden spor yapmama bile kısıtlama geldi, ama şikayetçi değilim. Sabırsızlıkla filmin izleyiciyle buluşmasını bekliyorum” diyor. Hürriyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: