Atü duty free mağazalarında özel kampanya!

ATÜ ve Garanti Bankası duty free alışverişleri için yeni yıla özel bir alışveriş imkanı sunacak!

Diğer Haberler

Atü duty free mağazalarında özel kampanya! 29 Aralık 2015 - 10 Ocak 2016 tarihleri arasında ATÜ müşterileri, Garanti Bankası POS’ undan ve Miles & Smiles kredi kartlarıyla ATÜ Duty Free mağazalarında tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli ilk alışverişlerinde ekstra 500 mil kazanacak. BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılımda ise ekstra 750 mil kazanılacak.

İşte kampanyaya katılım şartları; müşterilerin kampanyaya SMS’le katılabilmeleri için ATU yazıp 3340’a SMS göndermeleri ve Bonus Flaş üzerinden katılabilmeleri için gerekli uygulamayı akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama üzerinden “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekiyor.

Müşteri bazında düzenlenen kampanya içeriğinde bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilecek ve en fazla 750 ekstra mil hediye kazanabilecek. Kampanyaya Miles & Smiles kredi kartları dahil. Kampanya sadece ATÜ Duty Free magazalarında geçerli olacak. Kazanılan ekstra miller 15 Ocak 2016 tarihinden sonraki ilk ekstreye yansıtılacak.

Kampanya; İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Alanya Gazipaşa Havalimanları’ndaki ATÜ Duty Free mağazalarında geçerli olacak.


ATÜ HAKKINDA:

ATÜ, 4 kıtada, 8 ülkede 110 mağaza ile gümrüksüz mağazacılık hizmetini Türkiye' de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa Alanya, Muğla Bodrum havalimanları’nda duty free operasyonu yönetiyor. Şirket yurtdışında ise Gürcistan'da Tiflis, Batum, Kutaisi, Makedonya'da Üsküp, Ohrid, Tunus'ta Enfidha, Monastir, Kartaca, Jerba, Sfax, Tozeur, Tabarka, Letonya'da Riga, Umman'da Salalah, Suudi Arabistan'da Medine, Amerika Birleşik Devletlerin’de Houston George Bush Havalimanları'nda duty free mağazalarını işletiyor. TAV Havalimanları ve Unifree ortaklığında kurulan ve Türkiye'nin en büyük gümrüksüz satış mağaza işletmecisi olan ATÜ Duty Fee, yolculara, ihtiyaçlarına ve dünyanın en tanınmış markalarına ait 50 bin çeşit ürüne avantajlı fiyatlarla erişim olanağı sağlıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: