'Avatar' Çağla Şıkel

Çağla Şıkel, ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’nun 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonu için objektif karşısına geçti.

Magazin

'Avatar' Çağla Şıkel Fotoğraf çekiminde ünlü model Çağla Şıkel, güzelliği ve fit vücuduyla yıllara meydan okudu.

Modern ve güçlü kadını simgeleyen tasarımlara imzasını atan, ünlü modacı Cengiz Abazoğlu “Çağla tasarımlarıma tüm güzelliğiyle enerji veriyor dinamizmini arttırıyor. Çekimde giydiği her kıyafette başka bir kadın oldu. Çıkan kareler hepimizi çok heyecanlandırdı. Defilede birçok sürpriz olacak anlatmak yetmez bizde sabırsızlıkla 1 Mart’ı bekliyoruz” dedi.

1 Mart Salı günü Zorlu Center’da gerçekleşecek, 2016 İlkbahar-Yaz defilesinde yer alacak ünlü model ve başarılı sunucu Çağla Şıkel “1997 senesinden bugüne Cengiz’le birlikte çalışıyoruz. İlk defilemden bugüne birlikte yaşadığımız arkadaşlığımız, dostluğumuz, paylaştıklarımız çok fazla… Cengiz’in adını her duyduğumda, yeni bir proje gerçekleştireceğimiz zamanda tekrar tekrar ilk günkü gibi heyecan yaşıyorum. Cengiz Abazoğlu İlkbahar-Yaz tasarımlarının renkleri ve modellerine bayıldım, tüm parçalar keyifle taşıyabileceğimi söyleyebilirim. Umarım enerjimiz hep böyle devam eder. Cengiz’in söylediği gibi daha çok işler" dedi.

İşte Çağla Şıkel'in o fotoğrafları;

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: