'Avlu' merak uyandırdı!

Star TV ekranlarında Şubat ayı içerisinde yayınlanmaya başlayacak Avlu dizisinin tanıtımı yapıldı. Dizi herkeste merak uyandırdı.

Dizi Galeri

'Avlu' merak uyandırdı! Başrollerinde Demet Evgar, Kenan Ece ve Ceren Moray'ın yer aldığı Avlu dizisi Star TV'de yayınlanmaya başlayacak. Limon Film’in Star TV için çekeceği yeni dizi Avlu, 140 ülkede gösterilen ‘Prisoner’ dizisinden uyarlandı.

Yapımcılığını Limon Film – Hayri Aslan’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun yapacağı, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı dizinin kadrosunda Demet Evgar, Nursel Köse, Rüçhan Çalışkur, Gamze Topuz ve Ceren Moray yer alıyor. 140 ülkede 25 yıldır gösterilen Prisoner dizisinden uyarlanan Avlu, merakla bekleniyor.

Dizi için İstanbul – Ümraniye’de dev bir plato kuruldu. Platonun kurulması tam 4 ay sürdü. Hapishane sahnelerinin burada çekileceği dizi 140 ülkede 25 yıldır gösterilen “Prisoner” dizisinden ülkemize uyarlanıyor. Dizi, hapishane ortamı ile yeni tanışan ve kızından ayrılmanın acısını üzerinden atamayan bir kadının çarpıcı öyküsü üzerinden ilerleyecek.

Dizide Demet Evgar’ın kızı ve diğer genç erkek rolünü canlandıracak oyuncuları bulmak için yaklaşık 800 oyuncuyla deneme çekimi yapıldı.

”Avlu”nun çekimleri Aralık sonunda başladı. Dizinin Şubat ayı içinde yayında olması bekleniyor.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: