AVRUPA YAKASI'NDAN FİNAL PARTİSİ

Önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümüyle ekranlara veda edecek olan atv'nin sevilen dizisi Avrupa Yakası, bir final kutlaması düzenledi

Magazin

AVRUPA YAKASI'NDAN FİNAL PARTİSİ Altıncı yılında ekranlara veda etmeye hazırlanan atv'nin sevilen dizisi 'Avrupa Yakası' finalini bir partiyle kutladı. Önceki akşam gerçekleştirilen partiye dizisinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel, yapımcısı Sinan Çetin ile oyuncular Gönül Ülkü, Hasibe Eren, Şenay Gürler, Sarp Apak, Hasibe Eren, Hale Caneroğlu, Ömür Arpacı, Yıldırım Öcek katıldı. Teoman, Acun Ilıcalı, İclal Aydın, Sumru Yavrucuk gibi ünlü isimler de gecceye renk kattı.

Hüzünlü bir final geccesi yapmak istemediklerini belirten Gülse Birsel, 'Bol bol eğlenelim sezonun yorgunluğunu atalım istiyoruz. Finalimiz çok güzel oldu. Cem Yılmaz, Tamer Karadağlı, Cem Davran, Emel Sayın ve Melis Birkan konuk oyuncu olarak yer aldılar.

Gecceyi atv jest olarak düzenledi, onlara da teşekkür ediyoruz' dedi. Gönül Ülkü ise 'Bütün oyuncular çok vefalıydı. Gazanfer Bey eve geldiğinde çocukların iyiliklerini anlatırdı. Bu ekiple çalıştığım için onur duydum' diye konuştu. Dizinin sponsoru olan Baymak Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akdoğan'a da desteklerinden dolayı plaket verildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: