Avrupa’da yaşamak artık hayal değil

Avrupa'da ev alma şartı olmadan oturma izni sağlayan bir sistem kuruldu.

Yaşam

Avrupa’da yaşamak artık hayal değil İşte Avrupa; belirli sabit gelir gösterebilen kişilerin İspanya ve Yunanistan’ da oturum izni almalarını sağlıyor. Normal şartlarda yüzbinlerce dolar gayrimenkul yatırımı ile alınabilen oturma izninin tersine, bu yöntem ile hiç bir yatırıma gerek olmuyor.

isteavrupa.com’un kurucusu, uluslararası yatırım danışmanı Bahtiyar Yurtoğlu; ‘Yatırım yapmaya gerek olmadan; schengen vizesi kuyruklarından kurtulmak veya Avrupa’da yeni bir yaşam kurmak, insanlara çok cazip bir fırsat olarak geliyor. Biz de bu projemizde, güçlü İspanyol ve Yunan avukat kadromuz ile tüm prosedürü detayları ile bilerek; sıfır hata ile oturma izinlerini alınmasını sağlıyoruz.’ dedi.

Bunun dışında Macaristan ve Slovenya’da ise 60.000 Euro’dan başlayan gayrimenkul alımı ile de oturma izni alınmasını sağlayan isteavrupa.com sabit geliri olmayan vatandaşlara da cüzi bütçeler ile gayrimenkul yatırımı yaparak, oturma kartı almalarına olanak sağlıyor. ‘Sabit geliri olan veya 60.000 Euro gayrimenkul yatırımı yapan her vatandaşın oturma izni almasını sağlayabiliyoruz.’

Avrupa’da oturum izninin olması Türklerin kolaylıkla Avrupa ülkelerine açılmayı sağladığı gibi, oturum izni alınan ülkenin vatandaşlarının yararlandığı birçok yerel fırsat ve haktan da yararlanılabiliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: