AVRUPAİ TUĞÇE'YE YERLİ KAVALYE

Yunan eşinden sonra Fransız yönetmenle birlikte olan Tuğçe Kazaz, şimdi de Türk 'arkadaşıyla' yakalandı. Kazaz, 'Sevgiliniz mi?' sorusuna 'Yakında görürsünüz' dedi

Magazin

AVRUPAİ TUĞÇE'YE YERLİ KAVALYE Yunan eşi uğruna din değiştiren o da yetmezmiş gibi "Vatanım Yunanistan" diyen Tuğçe Kazaz, eşinden boşanınca çark etmişti. Yunan aşkından sonra gönlünü Fransız yönetmen Ramin Matin'e kaptıran Kazaz, bu aşkta da umduğunu bulamadı. Matin ayrılığının ardından öze hayatıyla ilgili sesi soluğu çıkmayan Tuğçe Kazaz, "Ne varsa Türkler'de var" dedi.

Gülümsemekle yetindiler
Ünlü manken Bebek'te kendisinden yaşça büyük bir arkadaşıyla samimi görüntüler sergiledi. Birbirlerine el şakaları yapan Tuğçe Kazaz ile "arkadaşı" daha sonra mekandan yine birlikte ayrıldı. Kendilerini görüntüleyen gazetecileri fark edince neşelerini kaybetmeyen Tuğçe Kazaz ile arkadaşı, gülümsemekle yetindi. Ünlü manken, "Yanınızdaki bey sevgiliniz mi?" sorusuna; "Yakında görürsünüz" demekle yetindi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: