AVŞAR KARDEŞLER YERLİ DALLAS'TA!

Ünlü manken Şenay Akay yapımcılığını üstleneceği 'Dallas' tarzı dizide Hülya Avşar ile kardeşi Helin'in rol alacaklarını söyledi..

Magazin

AVŞAR KARDEŞLER YERLİ DALLAS'TA! Geçtiğimiz yıl kendi adını verdiği bir imaj danışmanlık şirketi kuran manken-oyuncu Şenay Akay, önümüzdeki günlerde yapımcılığa başlayacağını söyledi. Akay, senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu'nun yazdığı ve 'Yerli Dallas' olarak tanımladığı diziyle ilgili şu bilgileri verdi:

Hülya Avşar oynayacak

'Şu anda kanallar arasında diziye en yüksek fiyatı verecek tekliflere bakıyorum. Oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre, Kenan Kalav, Hülya Avşar, Helin Avşar, Ebru Güzel, Tolga Üstüner, Kıvanç Kasabalı ve ben varım. Starlardan oluşan 'Dallas' tadında bir entrika dizisi yapacağız. Kostümler için özel bir atölye kurduk.' Şenay Akay, Hülya Avşar'ın senaryoyu okuduğunu belirterek, 'Hülya Hanım bugüne kadar okuduğu en iyi senaryo olduğunu söyledi' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: