AVŞAR, RESMİ BELGEDE SAHTECİLİKLE SUÇLANDI

Hülya Avşar'ın İstanbul Riva'daki ekolojik villasına belediyeden hukuka aykırı iskân çıkarıldığını iddia eden Mustafa Konuş, bu defa resmi belgede sahtecilik iddiasıyla savcılığa başvurdu.

Magazin

AVŞAR, RESMİ BELGEDE SAHTECİLİKLE SUÇLANDI Konuş "Villayı yapan müteahhit olmama rağmen resmi iskân belgesinde müteahhit firma ve şantiye şefi olarak başka isimler gösterilmiş ve sahtecilik suçu işlenmiştir" dedi. Avşar'ı, vergi kaçırdığı iddiasıyla Gelirler İdaresi'ne de şikâyet ettiğini anlatan Konuş "İskan alırken sanatçının KDV, müteahhit firmanın da vergi ödemesi gerekir. Ama bu şekilde alınan iskân ile iki taraf da vergi kaçırdı. Hülya Avşar, benim tekerime çomak soktu. İşlerim bozuldu. Sanatçının adına güvendik. Şu anda 873 bin liralık alacağım icra-inkâr tazminatı ve faiziyle birlikte 2 milyon liraya yaklaştı. Sonuna kadar paramın peşindeyim" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: