AVŞAR'IN DAVA AÇTIĞI ÖZYILMAZEL'DEN AÇIKLAMA!

Hülya Avşar'ın " Haddini bilecek" diyerek 50 bin liralık "hakaret" davası açtığı Ayşe Özyılmazel'den karşı hamle...

Magazin

AVŞAR'IN DAVA AÇTIĞI ÖZYILMAZEL'DEN AÇIKLAMA! Hülya Avşar'ın " Haddini bilecek" diyerek 50 bin liralık "hakaret" davası açtığı Ayşe Özyılmazel'den karşı hamle...

İşte Öyşe Özyılmazel'in açıklaması:

17.04.2011 tarihinde sevgili Nurbanu Güney Elibilir ile yaptığım röportajda bana yöneltilen bir soruya verdiğim cevap haftalardır magazin gündeminde tartışılıyor.

Konuyla alakalı seviyeli ve tartışmaya değer yorumlara saygım sonsuz..

Ancak yayın hayatına yeni başlayan ve anladığım kadarıyla dikkat çekmeye ihtiyacı olan bir televizyon kanalındaki programda hakkımda son derece çirkin bir yayın yapılmıştır.

Avukatım Şeyda Yıldırım aracılığıyla kişilik haklarıma yapılan bu çirkin saldırıyı yargısal platforma taşıdık ve başlayan süreç nedeniyle daha fazla açıklama yapamıyorum.

Ancak şunu söyleyebilirim ki ucuz kaygılar uğruna beni kullanmaktan, her ne kadar izi bile kalmasa da bana çamur atmaktan çekinmeyen bu zihniyete sessiz kalmayacağım..

Son sözü yüce Türk adaleti söyleyecektir..

NELER YAŞANMIŞTI?

Avşar, geçen ay verdiği röportajda 'Sevgilim beni bir erkekle aldattı' diyen Ayşe Özyılmazel'in eski sevgilisi Murat Dalkılıç'ı programına konuk etti. Programa katılan bir kişi, 'Sizce Ayşe Özyılmazel'in bir erkekle yakaladığı sevgilisinin kız olma ihtimali var mı?' diye sorunca ortalık karıştı. Bunun üzerine Özyılmazel, köşesinde ağır bir yazı kaleme alıp, 'Sadettin'in seni şutlama sebebi onu bir kadınla aldatman mıydı?' dedi.
Hülya Avşar, 'Ayşe kim? haddini bilecek' diyerek 50 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: