AVUSTRALYA’NIN ŞARAP DEVİ TÜRKİYE’DE!

Sahip olduğu iklimsel özellikleri, toprak yapısı ve geçmiş yıllardan bu yana taşıdığı bilgi mirası ile şarapseverlere farklı bir deneyim yaşatan Avustralya şarapları yakında Türkiye’de. Avustralya’nın bir numaralı üreticilerinden biri olan Negociants, Adco tarafından çok yakında Türkiye’ye ithal edilmeye başlıyor.

Magazin

AVUSTRALYA’NIN ŞARAP DEVİ TÜRKİYE’DE! Dünya’nın en büyük şarap üreticilerinden biri olan Negociants, 23 ayrı markayı portföyünde barındırıyor. Oxford Landing, Yelumba, Vasse Felix, John Dual ve Henschke gibi köklü şarap markaları çok yakında Negociants tarafından Türkiye’ye ithal edilecek.


Siz de bu müthiş lezzet yolculuğuna dahil olun…

Türkiye’ye gelen Negociants ürünleri ve ödülleri;

Oxford Landing Cabernet Shiraz “Robert Parker 87 Puan, Wine Spectator 88 Puan”

Oxford Landing Shiraz; Decanter World Wide Awards “Gümüş Madalya”

Oxford Landing Viognier “ Wine Spectator 88”
Kireç yeşili e limon sarısı tonlarında, kayısı, bal ve şeftali aromalarına sahiptir. Klasik Viognier üzümünün mineralitesi ile bütünleşen zengin şeftali, armut aromaları bu şarabın tazeleyici özelliğini bir kez daha hatırlatmaktadır.

Yelumba Y Series Shiraz “Robert Parker 87 Puan”

Vasse Felix Cabernet Sauvignon; Robert Parker “93 puan”, Best of the Best Variety “95 Paun”
Koyu kırmızı renkte, zengin konsantre aromaları ile ağızda dolgundur. Mocha, nane, çikolata ve ahududu aromaları hissedilir.Uzun bitişli, yüksek tanenli ve tam gövdeli bir şaraptır.

Vasse Felix Sauvignon Blanc Semillion; Ray Jordan’s 2011 WA Wine Guide “95 Puan”, Robert Parker “91 Puan”

John Duval Entity; Robert Parker “94 puan”, Wine Enthusiast “91 puan”

Henschke Hill of Grace ; Wine Spectator “98 Puan” Robert Parker “97 puan”
Koyu kırmızı rengi, zengin anason, baharat, vanilya, yaban mersini ve sedir ağacı ipuçları ile damakta mükemmel kalıcılıktadır. Kadifemsi tanenleri ile ağızda buyük bir derinlik yaratır.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: