Ayağa kalkarsan ne olur Mustafa Erdoğan?

Mustafa Erdoğan Beyoğlu’nda bir mekanın bahçesinde sarışın bir kadın ve yapımcısıyla görüntülenince kelimenin tam anlamıyla çıldırmış. Ve fotoğrafını çeken muhabire “Fotoğraf çekmen için izin verdim mi sana? Beni ayağa kaldırma!” diyerek bağırmış.

Magazin

Ayağa kalkarsan ne olur Mustafa Erdoğan? Evinin bahçesinde çekmiyor muhabir seni. Bir mekanın bahçesindesin. Yani kamuya açık bir alandasın. Muhabir seni sarışın bir kadınla görmüş ve çekiyor. Seni çekmesi için izin alması gerekmiyor. Çünkü o bir muhabir. Çünkü o bir paparazzi.

Bir hayran değil, mekanın fotoğrafçısı hiç değil! Bu nedenle yanına yaklaşıp senden izin alma zorunluluğu yok.
Hele senin onu tehdit etmeye hiç hakkın yok! Onun senin fotoğrafını çekme hakkı var; çünkü evinin bahçesinde değilsin, ama senin onu ünlüsün, osun, busun diye tehdit etme hakkın yok!

Kabadayı mısın sen?

Acaba ayağa kalkarsa ne olur? Merak ettik…

Döver misin? Fotoğraf makinesini mi kırarsın? Ne yaparsın?

Çekilmek istemiyorsan rica edersin, çekmeyin dersin. Çekip çekmemek muhabirin inisiyatifine kalmış. Baktın hala çekiyor. Kalkar gidersin. Ama tehdit edemezsin. Ayağa kalkarsam gibi cümleler kuramazsın.

Keşke ayağa kalksaydın da bir görseydik!

Neler yapacağını ve sonucunda neler olacağını!!!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: