AYAK 35 KAPRİS 0

Ayakkabı mağazası sahibi Ozan Güven’in “Ayakkabı numarası 35 olan kadınlardan korkacaksınız! Çünkü onların mutlaka bir kompleksleri vardır” sözü, Pınar Aylin ile Ceylan’ı kızdırdı...

Magazin

AYAK 35 KAPRİS 0 Bende hiç kompleks yok

Ozan Güven’e bu sözleri yüzünden tepki gösteren ilk isim Pınar Aylin oldu. Aylin, “Benim ayağım 35 ama kompleksim 0... Ayrıca tanıdığım 35 numara ayaklı bütün kadınlar çok hoş ve çok özeller. Bu durumdan şikayetçi olmadığımız gibi tam tersi gurur duyuyoruz. Çok rahat ayakkabı buluyoruz, çok da memnunuz halimizden... İyi ki ayaklarım 35 numara. Bu numara azdır, özeldir ve güzeldir çünkü” dedi.

Onun da gözleri şehla

Sanat dünyasının ufak tefek isimlerinden Ceylan’ın tepkisi de Pınar Aylin’inkinden geri kalmadı: “Herhalde kendisi bugüne kadar 35 numara ayaklı çok fazla kadınla birlikte olmuş ve onlarla problem yaşamış ki böyle saçma iddialar ortaya atıyor. Böyle bir genelleme yapması anlamsız. Bu sözleri hangi bilimsel araştırmaya dayanıyor, çok merak ettim. Ona bakıp biz de tüm şehlalar iyi oyuncudur mu diyeceğiz? Fiziksel özelliklere göre karakter belirlenir mi?”

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: