Ayak bileği kalın olan kadınlar nasıl ayakkabı giymeli?

Sizde uyacağınız birkaç moda kuralıyla kalın bileklerinizi ince gösterebilirsiniz.!

Kadın

Ayak bileği kalın olan kadınlar nasıl ayakkabı giymeli? Ayak bileklerinin kalın olması neredeyse hiçbir kadın tarafından istenilen bir datay değildir. Genelde bileklerin kalın olması kadınlar için can sıkıcı bir durumdur. Hemen hemen her kadın ince bileklere sahip olmak ister. Bileğiniz ince değilse ne yapabiliriz? Uyacağınız birkaç moda kuralıyla,doğru ayakkabı seçimiyle bu durumu sıkıcı olmaktan kurtarabilirsiniz. Peki ayak bileği kalın olan kadınlar nasıl giyinmeli? İşte bu sorunun cevabını sizler için hazırladık.

Ayak bileklerinizden şikayetçiyseniz, kaba ayakkabılar kesinlikle giymemeniz gereken ayakkabılar arasında yer alıyor. Kaba ayakkabılar hantal, çok desenli, baskılı ayakkabılar, ayakları olduğundan daha geniş gösterecektir.

Kalın bilekli kadınların kaçınması gereken ayakkabı modellerinden biri de bilekten bağlamalı modellerdir. Bileği sarmalayacak her türlü modelden kaçınmanızı öneriyoruz.


Ayak bilekleri kalın olanların en çok kulanmasını önerdiğimiz kombin, skinny jean ve ince topuklu ayakkabıdır.Giyeceğiniz mekana ve buluşmanın önemine göre, çeşitli aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Eğer topuklu ayakkabı yerine babet giymeyi tercih ediyorsanız yanları açık modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece görüntüyü eşit olarak dağıtmış olursunuz.


Son olarak uzun etekler ve uzun elbiseler ayak bileklerinin kalınlığından şikayetçi olanlar için en büyük kurtarıcılardan.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: