AYAKKABI KADINI ELE VERİYOR!

Magazin

AYAKKABI KADINI ELE VERİYOR! Ayakkabılarınız ruhunuzu ve kişiliğinizi yansıtıyor! Uzmanlar kadınların tercih ettiği en yaygın ayakkabı stillerine bakarak kişiliklerini ortaya koydular. İşte ayakkabıların sizinle ilgili anlattıkları!

Kısa zarif topuklar

Klasik kıyafetlerin giyildiği iş yerleri için idealdirler. Rahat ve güvenli bir duruş sağlarlar. İş görüşmeleir, ofis veya arkadaş buluşmalarında tercih edilebilecek bu ayakkabıların sahipleri çalışkan, aklını kullanan, arkadaşlarına ve ailesine önem vereen kişiliğinizin bir yansımasıdır.

Öldürücü ince topuklar

Kadınların çoğu bu ayakkabıyı giydiklerinde acı çekiyor ancak vazgeçmiyor. Kadınlar bu ayakkabuyı güç göstergesi olarak seçiyor ve insanlara tepeden bakmayı seviyor. Dünyanın merkezinde hissetmek isteyen kadınlar bu ayakkabıları tercih ediyor.

Babetler ve düz modeller

Erkeklere göre düz taban ayakkabı giyen kadınlar boşanmış, 50 yaşlarında olmalılar. Oysa düz ayakkabıları sevenler maceraperest, rahatına düşkün, kendine güvenen, araba kullanmayı seven ve kariyer yapan kadınlar.

Spor ayakkabılar

Kadınlar spor ayakkabıları rahat olmak istedikleri zamanlarda giyerler. Spor ayakkabı giyen kadınlar aktiftirler, hayatı tekdüze yaşamazlar.

Platform topuklar

Bu ayakkabılar yüksek topuk giymek isteyen ancak bel ağrısı çekmek istemeyen kadınların tercihidir. Şıklığa önem verirler ancak rahatından vazgeçmeyen pratik kadınlardır.

Düz sandaletler

Doğal olmayı severler. Kozmetik ürünü olarak kullandığınız tekl şey güneş koruyucu olabilir. Sandaletler her yerde giyilebilecek en rahat ayakkabı sizin için. Rahatlığınızı gösteren bu yakkabıları şık bir kıyafetle giymemelisiniz.

Bilekten bağlı, dolgu topuk modeller

Burnu hafif açık, küçük dolgu topuklu ve bilekten hafif bağlı ayakkabılar yaz partileri, kokteyyler ve yanık teni göstermek için ideal. Bunu giyen kadınlar rahatlığa ve feminenliğe özen gösterir. Bileklere dolanan ince bağlar seksapelliği artırır.

Heykel topuk

Moda sever kadınlar bunları tercih eder. Ayakkabılarından bahsetmeyi ve onunla ilgili övgüler duymayı seven bu kadınlar, ayakkabı bağımlısıdır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: