'AYAKLARIM GERİ GERİ GİDİYOR!'

Ekrandaki yorumları sık sık eleştirilen Aysun Kayacı: Normalde çok akıcı konuşurum, programda tutuluyorum. Ayaklarım artık geri geri gidiyor..

Magazin

'AYAKLARIM GERİ GERİ GİDİYOR!' Aysun Kayacı, 'Haydi Gel Bizimle Ol' programındaki çıkışlarıyla tartışmaların odağında... Bazıları 'sarışın, güzel kız' kontenjanından ekibe dahil olduğunu düşünse de, o kendini, 'Sağduyu sahibiyim ve yanlış laflar ettiğimi sanmıyorum' diyerek savunuyor. İşte, Aysun Kayacı'nın, kendisini hedef tahtasına oturtanlara Harper's Bazaar dergisi aracılığıyla verdiği cevaplar...

* Benim için en önemlisi, erkek arkadaşıma yetebilmek ve para kazanmak. Ama insan kendini kandırıyor, hiçbir tarafa yetemiyorum. İlişkiye emek vermek için geç kaldım. Aslında en çok ilişkimde verimli olmak istiyorum.

* İronik konuşuyorum, anlamıyorlar. Aynı esprileri Cem Yılmaz yapıyor, kimse ona bir şey demiyor. Çünkü o erkek.

* Okan Bayülgen yorum yaptığımı görünce yadırgadı; 'İnsan bu kadar güzel görüntüden böyle bir şey beklemiyor, tezat oluyor' dedi. Ama sağduyu sahibiyim ve yanlış laflar ettiğimi sanmıyorum. BANA TEPKİ VAR

* Bir tek Hıncal Uluç destekliyor beni. Kadın yazarların çoğunda bir tepki var bana karşı. Sistem güçlü ve o gücün karşısında iyi niyetle duramıyorsun. Başka meziyetlere sahip olmak gerekiyor. Düşünce gücü, bu camianın çok alışık olmadığı bir şey.

* Erkeklerin dünyası bu; kadınlar da kıskançlıklarından destek oluyor onlara. Hasta olsam sevinecekler! Artık içimden ağzımı açmak gelmiyor. Geçen hafta tek kelime bile etmemişim. Normalde akıcı konuşurum, orada tutuluyorum. Ayaklarım geri geri gidiyor.

ÖNYARGIYI KIRAMAM
* Çok severek, bayılarak yapmıyorum bu işi. Doğru kanal, doğru platform ama bu önyargı olduğu sürece kendimi ifade edemeyeceğim. Doğru yere varamayacak... Önyargıyı kıramam. Kimseyi manipüle edemem.

* Ne çok güzelim, ne çok akıllı, ne de çok yetenekli. Ama bu üçünü iyi kombine ettiğimi söylüyorlar.

* Televizyon kariyerimde biraz teflonlaşmam, içimde çelişki yaşamadan yola devam etmem gerek. Oyunculuk suya sabuna daha az dokunuyor, o nedenle oyunculuktan bir gelecek bekliyorum.

* Herkesin kötü olduğuna inanıyorum. Hemcinslerimden de çekiniyorum. Etrafım sanki düşmanlarla örülüymüş gibi. Kendime bunun aksini söylemeye çalışıyorum. Çok güçlü olmak lazım. Sultanların, Hollywood yıldızlarının arkasında neden dalkavukların olduğunu anlıyorum.

MEDYA BİR SATIŞ YERİ
* İnsanın kendi ayakları üzerinde durabilmesi çok önemli. Hayatımda kimsenin olmadığı dönemlerde, kendimi çok kötü hissediyorum.

* Medya bir satış yeri. Ne kadar az şey beklersem, o kadar az mutsuz olurum diye düşünüyorum. Bir anchorman ile magazin muhabiri arasında hiçbir fark yok bence.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: