Ayça Ayşin Turan'a rekor zam!

Son olarak "Karagül" dizisinde rol alan Ayça Ayşin Turan yeni projesinden 10 kat daha fazla kazanacak.

Dizi Galeri

Ayça Ayşin Turan'a rekor zam! 4 sezondur Karagül dizisinde Ada karakterini hayt veren oyuncu dizinin sona ermesinin ardından yeni sezonda da ekranda boy gösterecek. Yerli Miranda Kerr olarak anılan oyuncunun yeni projesinde alacağı ücret dudak uçuklattı.

Ayça Ayşin Turan'ın yeni dizisi belli!

Ayça Ayşin Turan'ın yeni dizisi belli!Son dizisinden bölüm başına 3 bin lira kazanan oyuncu, bu fiyatı yeni anlaşmasında 10 katına çıkardı. Uçankuş TV'nin haberine göre; genç yetenek vergiler, menajerlik ve stopaj dahil yeni yapımcısına 30 bin TL'ye mal olacak. Böylelikle gen oyuncu yüzde yüz zam almış olacak.

Sürpriz aşk belgelendi!

Sürpriz aşk belgelendi!Öte yandan dizinin yapımcı Şükrü Avşar'la uzun vadeli anlaşmaları olduğu ve yeni projeleri için de ondan izin almak zorunda oldukları ortaya çıktı. Şükrü Avşar, Ayça Ayçin Turan'ın önünü açmak için başka bir yapımcının yeni projesinde oynamasına izin verdiği öğrenildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: