AYÇA BİNGÖL İDDİALARA NE YANIT VERDİ?

"Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizi seti şartlarının zorluğundan yakınarak yapımcısına rest çektiği iddia edilen Ayça Bingöl'den yanıt gecikmedi.

Magazin

AYÇA BİNGÖL İDDİALARA NE YANIT VERDİ? Kanal D'de yayınlanan "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin Cemile'si Ayça Bingöl, bugün basında yer alan 'yapımcıya rest çekti, istekleri sıraladı' haberlerine yanıt verdi."Sette özel bir oda ve içinde bir çekyat, ısıtıcı, buzdolabı ve bitki çayları olacak. Özel bir araç tahsis edilecek. Diyet listesine uygun özel yemek hazırlanacak. Set programı iş programına göre ayarlanacak" şeklinde madde madde yapılacaklar listesi verdiği iddia edilen ünlü oyuncu bu iddiaların asılsız olduğunu açıkladı.

D Yapım Kurumsal İletişim ve Ayça Bingöl'ün ortak yaptığı açıklama şöyle "Bu gün basında ve bazı internet sitelerinde “Dizinin yapımcısına Öyle Bir Rest Çekti Ki” başlığı ile yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
2 yıldır birlikte yol aldığımız D Yapım ile karşılıklı anlayışa ve uyuma dayalı bir çalışma içerisindeyiz. Haberde belirtilen istek listesi de asılsızdır.

Ayça Bingöl ve dizinin yapım şirketi arasında hiç bir zaman bu tarz diyaloglar geçmemiştir. Kamuoyuna duyurulur. İlginize teşekkür ederiz."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: