Ayça Varlıer'i ağlatan sürpriz!

TRT 1’de Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kalk Gidelim’in başarılı oyuncusu Ayça Varlıer’in babası yaptığı sürprizle önce şaşırttı sonra duygusal anlar yaşattı.

Dizi Galeri

Ayça Varlıer'i ağlatan sürpriz! Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim’de Nurcan karakterine hayat veren güzel oyuncu Ayça Varlıer dizi, tiyatro ve konserler nedeniyle ailesiyle çok sık bir araya gelemiyor.


Daha fazla dayanamayarak Muğla’da ki Kalk Gidelim setini ziyarete gelen baba Oktay Varlıer’in, Ayça Varlıer’le karşılaştıkları ilk an set ekibinde duygusal anlar yaşanmasına neden oldu. Babasını karşısında gören Varlıer önce çığlık attı sonra babasına sarılarak hasret giderdi. "Babamla arkadaş gibiyiz. Onu iki gün görmesem burnumda tüttüğünü hissediyorum’’ diyerek özlemini de dile getirmeyi ihmal etmedi.


Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı ve Erkan Sever paylaşırken dizide Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Onur Seyit Yaran, AndreyStan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: