'AYDA 5 EKSTRAYA GİDİYORUM!'

Dilek Pınar, krizin yaşandığı şu günlerde sanatçı arkadaşlarını biraz daha duyarlı olmaya davet etti.

Magazin

'AYDA 5 EKSTRAYA GİDİYORUM!' Birçok ünlünün evde oturduğu şu günlerde ayda 5 ekstraya gittiğini söyleyen Dilek Pınar, “Herkesin morale ihtiyacı var” dedi. Dilek Pınar, önceki akşam da eğitim yararına konuk sanatçı olarak sahneye çıktı.

Küresel krizin yaşandığı şu günlerde ünlü sanatçılar evlerinde otururken Dilek Pınar, ayda 5 ekstra işe gittiğini söylüyor. Assolistim diye gezip milyarlar isteyen sanatçılardan değilim” diyen Dilek Pınar, “Herkes moralsiz ve kötü bir dönemden geçiyor. Bu dönemde herkesin bir bütün olması gerekiyor. Bende fiyatım da indirim yaptım. Nedeni ise bu çarkın dönmesi. Eğlence devam etmeli ki insanların moralleri düzgün olsun. Ama assolistim diye geçinen o kadar çok insan o kadar yüksek paralar istiyorlar ki, o yüzden işler duruyor. Herkes evde oturuyor. Yazık” dedi.

Dilek Pınar, fiyatının fahiş olmadığını uygun olduğunu söyleyip, “Ben ayda 5 ekstraya gidiyorum. İnsanlar benim şarkılarım ile coşup eğleniyorum. Bu dönemlerde birlik olunması gerekiyor ki, düzen devam etsin” diyerek sanatçı arkadaşlarını duyarlı olmaya davet ediyor.

Önceki akşam Günay Restaurat’ da düzenlenen bir etkinlikte konuk sanatçı olarak sahneye çıkan Dilek Pınar, geccede sevilen şarkılarını seslendirdi. Hem göze hem kulağa hitap eden Dilek Pınar, sahnede de, “Bu zorlu günlerde herkesin birbirine destek olması gerekiyor” diyerek pozitif yüklü mesajlar verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: