Aykut Kocaman'dan şok açıklamalar!

Fenerbahçe Teknik Direktörü, “Çok umutsuz konuşmamak lazım ama şampiyonluk artık zor. Galatasaray, saha içiyle, saha dışında bu 7 puanı kapattırmaz. Söyleyecek çok şey var ama Benfica maçı nedeniyle bunları saklı tutuyorum” dedi.

Diğer Haberler

Aykut Kocaman'dan şok açıklamalar! Aykut Kocaman’dan ezeli rakipleri Galatasaray’a gönderme. Tecrübeli hoca, “Oyun ve benzeri şeyler önemli değildi. 7 puan fark vardı. İşi 33. haftaya götürmek için mutlaka 3 puan almamız lazımdı. İlk yarıda, sezonun en iyi maçlarından birini oynadık. Ama savunmada yaptığımız temel hatalarla 2 gol yedik. İkinci yarı çok daha fazlasını yaptık ama çevirmeye yetmedi. En azından ligi son ana kadar götürmeyi amaçlıyorduk. Bu saatten sonra 7 puanlık farkın çok kolay kapanacağını düşünmüyorum. Camia olarak Benfica maçına yoğunlaşmak zorundayız. Matematiksel olarak bitmediği sürece hep şansınız vardır. Ama futbol, matematiğin içinde yer alan bir oyun değil. Çok umutsuz konuşmamak gerek ama artık zor. Rakiple ilgili söylenecek şeyler var ama bunları Benfica maçı nedeniyle saklı tutuyorum. Galatasaray, saha içiyle, saha dışında bu 7 puanı kapattırmaz. Oralara çok fazla girmek istemiyorum. Son dakikalarda kazanılan çok maç var. 2 sezona baktığımızda Galatasaray’ın (tırnak içinde söylüyorum) bu gücüyle çok kolay yitireceğini düşünmüyorum şampiyonluğu” diye konuştu.

Yansımaması lazım

Sow’u Benfica maçı öncesi riske etmek istemediklerini vurgulayan Kocaman, “İhtiyaç duyarsak kullanacaktık ve kullandık. Uzun zamandır yoktu. Sadece 2-3 idman yaptı. Onu ısıtmak için kadroya aldık. Aslında oynatmayı çok düşünmüyorduk” dedikten sonra bu yenilginin Benfica maçına yansıyıp yansımayacağı konusunda, “Yansımaması lazım. Ama duygular insanı etkiliyor, bu başka. Bu geçişler iyi olmalı. Mutlaka olumlu-olumsuz etkileri olacak” yorumunu yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: