Ayla ve Müslüm'ün yapımcısından 3 müjde birden!

Çiçero ve Türkish'i Dondurma filmlerinin vizyon tarihleri belli oldu.

Kültür-Sanat

Ayla ve Müslüm'ün yapımcısından 3 müjde birden! Ayla ve Müslüm filmleriyle gişede fırtınalar estiren Mustafa Uslu ve Dijital Sanatlar'ın yeni sezondaki iddialı filmleri Çiçero ve Türkish'i Dondurma'nın seyirciyle buluşacağı tarihler sonunda belli oldu.

Yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı, başrolde başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı ve 2. Dünya Savaşı sırasında Çiçero kod adıyla bilinen casus Elyesa Bazna'nın hikâyesini konu edinen Çiçero, 11 Ocak 2019 tarihinden itibaren beyazperdede seyirciyle buluşacak.


Ayla filmiyle büyük bir başarı yakalayan Can Ulkay'ın yönetmenliğini yaptığı Türkish'i Dondurma ise, 08 Mart 2019 tarihinde gösterime girecek. Filmin kadrosunda ise Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil ile Şebnem Bozoklu gibi ünlü isimler yer alıyor. Film, Çanakkale Savaşı patlak verdiğinde milli mücadeleye hayatlarını sürdürdükleri Avustralya'da katkı vermeye çalışan iki arkadaşın hikâyesini anlatıyor.


Öte yandan Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu edinen 'Türk Herkül'ün ise2019 Kasım'ında yani ünlü sporcunun ikinci ölüm yıl dönümünde vizyonda olması bekleniyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: