AYLARDIR LONDRA'DAYIM, NASIL ÇEŞME'DE OLABİLİRİM!

Şarkıcı Gülşen, kilometrelerce uzaktayken hakkında çıkan haberlere isyan etti...

Magazin

AYLARDIR LONDRA'DAYIM, NASIL ÇEŞME'DE OLABİLİRİM! Bir tv programına telefonla konuk olan şarkıcı Gülşen, kendisiyle ilgili haketmediği bir sürü haberler yapıldığını ve bunların hiç birine cevap verme gereği hissettmediğini ancak son çıkan haberlerle ilgili konuşmak istediğini söyledi.

Gülşen, her yaz Bodrum'a, gitmesine karşın, son yıllarda Süreyya Yalçın gibi bazı sosyetik 'ikoncanlar'dan sıkıldığı için gitmediği şeklindeki haberlere tepki verdi.

Haberde kendisinin dışında başka insanların isminin geçmesinden rahatsızlık duyduğunu ifade eden Gülşen, "Bu benim hayat görüşüme hiç uygun olmayan bir şey, başkalarının hayatını eleştirmek... Neden benim ağzımdan, başka insanların hayatlarıyla ilgili yorum yapmışım gibi, onları eleştirmişim gibi bir haberin benim ağzımdan yapılması... Üstelik ben aylardır burada değilim. Aylardır Londra'dayım ve çok başka şeylerle ilgileniyorum" diye konuştu.

Bu kadar uzak dururken, döner dönmez, gündemde olan insanların isimlerini telaffuz ederek gündeme gelme çabası içinde biriymiş gibi gösterildiğini söyleyen Gülşen, bu tür haberleri eleştirdi.

Gülşen'in bu açıklamasına karşın, Sema Eren'in "Ne düşünüyorsun bu ikoncanlarla ilgili?" soru sorması üzerine Gülşen, hiç bir şey düşünmediğini ve herkesin istediği gibi giyenebileceği görüşünde olduğunu ifade etti.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: