Aylin Coşkun: Seren sen cahil bile değilsin!

Seren Serengil ile Hande Yener arasında yaşanan kavgada Aylin Coşkun da taraf oldu. Aylin Coşkun, Seren Serengil için "Cahil bile değilsin. Sen sırf Demet Akalın'a yandaşlık yapacaksın diye 14 yıllık emeğimi harcatmam" dedi.

Magazin

Aylin Coşkun: Seren sen cahil bile değilsin! Seren Serengil ile Hande Yener arasında yaşanan kavgada yeni bir cephe daha açıldı. Olaya Aylin Coşkun da dahil oldu. Coşkun 14 yıl sonra çıkardığı "Sinsirella" isimli şarkısıyla telifmetre listelerinde üst sıralarda kendisine yer buldu. Seren Serengil yorumcusu olduğu "Duymayan Kalmasın" programında Aylin Coşkun'un Hande Yener'in yakın arkadaşı olduğu için o listede olduğunu iddia etti.

AYLİN COŞKUN SERT ÇIKTI!
Seren Serengil'in bu iddiasının ardından Aylin Coşkun Twitter'dan bir açıklamada bulundu. Coşkun, "Parayla olsa diğer şarkılarımı da 1 numara yapardım" dedi.

Cahillllll!!!! Ben Hande yener in arkadaşıyım diye 1 numarada değilim!!! (Biz kardeşiz ayrıca) Hem telifmetre hem radyomonitörde birinciyim. Şarkı patladı diyemiyor musun.. 14 yıldır bu işi yapıyorum!! Parayla olsa diğer şarkılarımı da 1 numara yapardım!!!


Bu kavga karakolda biter!

Bu kavga karakolda biter!CANLI YAYINDA ÇOK SERT SÖZLER!

Seren Serengil'in dün gecce sosyal medya üzerinden Hande Yener'le tartışması üzerine gözler yeniden Aylin Coşkun'a çevrildi. Beyaz Tv'de yayınlanan magazin programı "Söylemezsem Olmaz" programına telefonla bağlanan şarkıcı Seren Serengil hakkında çok sert açıklamalarda bulundu.

Aylin Coşkun, Seren Serengil için şöyle konuştu:

"Sen cahil bile değilsin. Senin o programda yorumculuk yapman benim o listede olmamdan çok daha vahim bir durum. 14 yıldır bu camiadayım. Sen sırf Demet Akalın'a yandaşlık yapacaksın diye benim adımı ağzına alamazsın. 14 yıl sonra yakaladığım bu başarıyı bu şekilde harcatmam. Emeğimi çalıyorsun, hırsız"

DÜN GECCE NE OLDU?
Hande Yener ile Seren Serengil arasında yaşanan kavga boyut değiştirdi. Yener, Serengil'in üstsüz bir fotoğrafını Instagram'a yükledi. Seren Serengil ise konuyu yargıya taşıyacağını söyledi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: