AYNI FİLMDE ÜÇ DİN DEĞİŞTİRDİ

Deniz Çakır, '40' adlı sinema filminde kafası karışık bir genç kızı oynadı. Çakır, rol gereği Budist, Hıristiyan sonra da Müslüman oldu!

Magazin

AYNI FİLMDE ÜÇ DİN DEĞİŞTİRDİ NE İSTEDİĞİNİ BİLMİYOR
'YAPRAK Dökümü' dizisinin 'fettan kadını' Deniz Çakır, 'sorunlu' rollerin aranılan ismi oldu! Genç oyuncu, Aralık ayında vizyona girecek '40' filminde de 'Sevda' adında hayatta yerini bulamamış bir kızı canlandırıyor. Ne istediğini bilmeyen 'Sevda' sürekli din değiştiriyor.

DOKUZ AY BUDİST OLDU
ÇAKIR, filmde rol gereği önce Budist olup dokuz ay boyunca bu inancı benimsiyor. Ardından 17 ay boyunca bir Hıristiyan gibi yaşıyor. Sevda, iki inanç sisteminde de mutluluğu bulamayınca Müslüman oluyor.

MİNİK SERÇE'DEN '40' FİLMİNE ŞARKI!
'Yaprak Dökümü' dizisiyle ünlenen Deniz Çakır'ın başrolünü 'Heroes' dizisinin oyuncusu Ntane Guma Mbaho Mwine ile paylaştığı '40' isimli film, Aralık ayında vizyona giriyor. Çekimlerine bundan iki yıl önce başlanan, yönetmenliğini Emre Şahin'in yaptığı filmin '40' isimli şarkısında da Sezen Aksu'nun imzası bulunuyor. Deniz Çakır filmde sürekli din değiştiren; 17 ay Hıristiyanlığı, dokuz ay Budizmi, üç ay da Müslümanlığı deneyen 'Sevda' isimli bir hemşireyi canlandırıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: