AYNI KIYAFETTEN 300 TANE VAR!

Ünlü yönetmen Sinan Çetin, neden hep siyah giydiğini anlattı..

Magazin

AYNI KIYAFETTEN 300 TANE VAR! Habertürk'te Hülya Avşar'ın programına konuk olan ünlü yönetmen Sinan Çetin'e Avşar neden hep siyah giydiğini sordu.

Sinan Çetin, "Niye siyah sorusunu geçelim" diyerek başka bir renk giydiğinde kendisini çıplak gibi hissettiğini söyledi.

Siyahın kendisini rahatlattığını söyleyen Çetin, hiç kıyafate para harcamadığını belirtti ve uzun kollu siyah tişörtten 200 tane içine giydiği kısa kollu siyah tişörtten de 100 tane olduğunu anlattı.

Yazın kısa kollunun üstüne uzun kollu ve üzerine yine siyah mont ve siyah pantolon giyerek kıyafetini tamamladığını söyleyen ünlü yönetmen, yazın da uzun kolluyu çıkarıp sadece kısa kollu siyah tişört ile gezdiğini ifade etti.

Çetin, "Zaten toplam bu kadar. 4 tane şeyim var. Rebecca bir yere giderken 2 saatte hazırlanıyor. Ben 2 dakikada hazırlanıyorum" dedi.

TABİAT KADINLARA CEZA VERMİŞ!

Bu arada ünlü yönetmen kadınların çok fazla alışveriş yapmasına da ilginç bir yorum getirerek "Kadınların giysi cezası var bence. Tabiat sizi doğarken, 'Bunlar devamlı giyinecekler' diye ceza vermiş" dedi. Hülya Avşar da bu sözler üzerine artık kendisinin de tek tip takılacağını ve sadece pantolon ve tişört tercih edeceğini ifade etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: