AYNI MI OLACAK

Yerli versiyonu uzun zamandır Türkmax ekranlarında yayınlanan “1 Kadın1 Erkek”in, yurtdışında kısmet açtığı, başrol oyuncularını birbirine bağladığı ortaya çıktı! şimdi gözler Demet Evgar-Emre Karayel ikilisinde...

Magazin

AYNI MI OLACAK Kadın-erkek ilişkilerini en komik haliyle ekrana taşıyan “1 Kadın 1 Erkek”, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada reyting rekorları kırıyor. Ama bu programın insanları güldürmekten başka bir özelliği daha var: Başrol oyuncuları arasında aşk filizlendirmek, hatta onları nikah masasına sürüklemek! Programın Kanada ve Fransa versiyonunun oyuncuları evlendi, ıspanya’dakiler ise aşk yaşamaya başladı. Şimdi gözler Demet Evgar ve Emre Karayel’de.

Akıbet merak konusu

Emre Karayel, Sezin Akbaşoğulları’ndan ayrıldıktan sonra Selen Seyven ile görüntülenmiş, ama ikili ilişkiyi yalanlamıştı. Bilindiği kadarıyla özel hayatında bir süredir “ıssızlık” hakim. Ama Demet Evgar’ın Sertaç Özgümüş’le ilişkisi sürüyor. İki oyuncunun, meslektaşlarının izinden gidip gitme-yeceği merak konusu.

Birlikteler

İspanya’da 1995’ten beri “Ell y Ella” adıyla yayınlanan programda sevgiliyi canlandıran Gigi Graciette ve Antonio Farre, gerçek hayatta da birlikte.

Evlendiler

Programın Fransa’daki oyuncuları Alexandra Lamy ve Jean Dujardin, 25 Temmuz 2009’da evlendi. Çift, 1999-2002 yılları arasında 300’ü aşkın bölümde birlikte rol almıştı.

Aşık oldular

Kanada versiyonunun oyuncuları Guy Antonio Lepage ve Sylvie Leonard’ın rol arkadaşlığı aşka dönüştü. Ve onlar da evlendi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: