Ayrı ayrı tatildeler!

Beren Saat, rol aldığı 'Atiye' dizisinin oyuncuları ile kısa bir tatile çıktı. Kenan Doğulu ise ağabeyi Ozan ve kardeşi Canan Doğulu ile tekne turu yapacak.

Magazin

Ayrı ayrı tatildeler! Kenan Doğulu ile Beren Saat'in evliliğindeki çatırdılar bir süredir medyanın gündemine geliyor. Boşanacakları konuşulan ikilinin evliliği üzerinde 4 aydır kara bulutlar dolaşıyor. Kriz ilk olarak Beren Saat'in sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla patlak vermişti. Daha sonra çiftin sorunları çözdükleri ve evliliklerini kurtardıkları konuşulsa da Saat, eşi Kenan Doğulu'nun 31 Mayıs'taki doğum gününde yaptığı paylaşımda ''Sen masumiyetini kaybettin; ben de yol arkadaşımı.'' diyerek herkesi şaşırtmıştı. Netflix'te yayınlanacak olan 'Atiye' dizisi için yoğun bir çalışma temposuna giren Beren Saat kendisini işe vermişti. Ekip, yeni bölümler öncesi mola verdi. Beren Saat de ekip arkadaşları ile kısa bir tatile çıktı. Eşi Kenan Doğulu ise ağabeyi Ozan ve kardeşi Canan Doğulu ile tekne turu yapacak.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: