Ayrıcalığınızı öne çıkartın!

Stil sahibi olan erkeklerin tercihi Abdullah Kiğılı markası, takım elbiseleri ile dikkatleri çekiyor. Özel tasarımların bulunduğu koleksiyonda, ince işçilikli detaylar güçlü ve kararlı bir duruş sergiliyor.

Diğer Haberler

Ayrıcalığınızı öne çıkartın! Kaliteli duruşu, yarattığı özel tasarımlı takım elbiseleri ile Abdullah Kiğılı, erkeklere kendi modasını yaratma imkanı sunuyor. Titiz ve usta bir işçilikle detaylandırılan Abdullah Kiğılı takım elbiseleri, şıklığın beden bulduğu tasarımlardan oluşuyor.


Sezonun moda rengi mavi ve tonlarıyla, siyah, lacivert, gri ve sonbaharı anımsatan toprak renginde sergilenen takım elbiseler, en seçkin kumaşlardan üretiliyor.Kişiye Özel Limited Edition Koleksiyonu
Takım elbisede aradığınız üst düzey kalite ve şıklığı bulacağınız Abdullah Kiğılı Limited Edition koleksiyonundaki ürünler, sınırlı sayıda üretilerek farklı hissetmenize imkan tanıyor. İç ve dış tasarımında her detayın usta bir incelikle işlendiği Limited Edition koleksiyonu, erkeklere zarafet katıyor.


Abdullah Kiğılı Limited Edition takım elbiselerinin omuzlarında kullanılan teyel dikişleri, özel dikim hissi verirken; piedepul, yelekli düz, çizgili ve kareli modelleriyle kullanıcısını stil sahibi yapıyor. 44 bedenden 66 bedene kadar üretilen özel takım elbiseler, gardırobunuzun başköşesine yerleşiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: