AYRILIĞA DAYANAMADI

Cem’le barışmak için arkadaşlarını devreye soktu

Magazin

AYRILIĞA DAYANAMADI Cem Yılmaz ile ayrılığa dayanamayan Cansu Dere’nin barışmak için araya ünlü şovmenin yakın arkadaşları olan Mazhar Alanson ve Özkan Uğur’dan yardım istediği öğrenildi

Üç yıllık ilişkilerini geçtiğimiz ay noktalayan Cem Yılmaz ve Cansu Dere’nin daha önce “Yahşi Batı” filminin çekimlerinde de ayrılık kararı aldığı ortaya çıktı. O dönem ilişkilerinde büyük krizler yaşayan çiftten Yılmaz’ın setteki arkadaşlarına “Cansu beni anlamıyor, bu ilişki yürümüyor” diye dert yandığı ancak Dere’nin mücadelesi sonucu ilişkiye bir şans daha verdiği iddia edildi. Yılmaz’ın bu son ayrılık kararında da Dere’nin pes etmediği öne sürüldü. Öyle ki ünlü oyuncunun hala sevgilisinin Levent’deki evinde kendisine ait olan eşyaların büyük bir kısmını almamakta direttiği öğrenildi. Dere’nin, röportajlarda da ilişkisinin devam ettiğini ima eden cümleler kullanması dikkat çekiyor. Ünlü oyuncunun, bir yandan ilişkisinin sürdüğünü göstermeye çalışırken bir yandan da barışmak için Yılmaz’ın yakın dostlarından yardım istediği öğrenildi. Dere’nin M.F.Ö grubunun üyeleri Mazhar Alanson ve Özkan Uğur’u da devreye soktuğu iddia edildi. Çifte yakın çevreler Cansu Dere’nin mücadelesinin yine sonuç vereceğini ve barışacaklarını söylüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: