AYRILIĞININ PERDE ARKASI!

UÇANKUŞ VE PAZAR KEYFİ'Nİ YAYINDAN KALDIRAN SHOW TV YÖNETİMİ YARIM SAAT ÖNCE CAN TANRIYAR'LA BİR TOPLANTI YAPTI.. CAN TANRIYAR GERİ ADIM ATMADI VE SHOW TV'YLE YOLLARINI KESİN OLARAK AYIRDI..

Magazin

AYRILIĞININ PERDE ARKASI! Can Tanrıyar ve ekibinin Show Tv'den ayrılması gündeme bomba gibi düştü.. Bu ani ayrılığın nedeni hakkında çeşitli dedikodular üretilirken işin aslını gecce.com açıklıyor..

Yarım saat önce Show TV binasında Can Tanrıyar ve Show TV yöneticileri bir toplantı yaptı.. Beyaz Show'da gerçekleştirilen sürpriz nikaha çok bozulan Show TV yöneticileri Uçankuş ve Pazar Keyfi'ni yayından kaldıracaklarını açıkladı.. Bunun üzerine geri adım atmayan ve hiçbir şekilde taviz vermeyen Can Tanrıyar, 'O zaman birikmiş paramı verin' dedi.. Bu teklifi kabul eden Show TV yönetimi Can Tanrıyar'a birikmiş parayı ödedi ve uzun zamandır devam eden Show TV - Can Tanrıyar birlikteliği sona erdi..

Can Tanrıyar ve ekibinin hangi kanala geçeceği ve yeni projeleri önümüzdeki günlerde belli olacak..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: