Ayrılık Hande'yi gerdi!

Hande Yener, önceki akşam iki kadın arkadaşı ile Bebek’te bir kafede objektiflere yakalandı.

Magazin

Ayrılık Hande'yi gerdi! Şarkıcı Hande Yener, üç yıl önce Ekim'de aşk yaşamaya başladığı kendinden 12 yaş küçük manken Ümit Cem Şenol ile iki yıl önce Kasım ayında nişanlanmıştı. Geçen mart ayında ilişkilerine ara vermişler, nisan ayında ise barışmışlardı. Bu yaz sonunda evlenecekleri söylenen çiftten geçtiğimiz haftalarda yine ayrılık haberi gelmişti. Bir küs bir barışık ilişki sürdüren Hande Yener, “Aşkta başarısızım, duygusal hayatım çöküntü içinde” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Hande Yener ile Ümit Cem Şenol aşkı evlenemeden bitti!

Hande Yener ile Ümit Cem Şenol aşkı evlenemeden bitti!Yener, önceki akşam iki kadın arkadaşı ile Bebek’te bir kafede görüntülendi. Muhabirleri görünce telaşlanan ünlü şarkıcı, arkadaşlarına apar topar para verip “Hemen hesabı öde, gidiyoruz” dedi. Kaşları çatık, yüzü asık olan Hande Yener'in gergin ve mutsuz görüntüsü ise dikkatlerden kaçmadı. Otomobiline doğru koşar adımlarla yürüyen popçu, elinden telefonunu da düşürmedi. Gazetecilerin sorularını ise yanıtsız bıraktı.

Ümit Cem Şenol, Hande Yener'in kartıyla alışveriş yaptı!

Ümit Cem Şenol, Hande Yener'in kartıyla alışveriş yaptı!Hande Yener nişanlısından yine ayrıldı!

Hande Yener nişanlısından yine ayrıldı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: