AYRILIK MEĞER YALANMIŞ!

Geçtiğimiz hafta magazin gündemine Özcan Deniz ile ‘Yaprak Dökümü’nün Necla’sı Fahriye Evcen aşkının bittiği haberleri bomba gibi düşmüştü.

Magazin

AYRILIK MEĞER YALANMIŞ! Ayrılık sebebi olarak da iki ayrı rivayet ortada dolaştı durdu. Birincisi, Özcan Deniz’in sevgilisine ‘Aşk Yakar’ adlı dizi çekimleri yüzünden vakit ayırmadığı ve buna bağlı olarak Evcen’in aşırı kıskançlık yapmasıydı. İkinci rivayet ise şuydu: Fahriye Evcen’in, Almanya’da yaşayan anne ve babası bir süre önce tatil için İstanbul’a gelmişti. Güzel oyuncu da tüm sevdiklerinin bir arada olması için bir yemek organize etmişti. Ancak Özcan Deniz, dizi çekimlerini bahane ederek yemeğe katılmayınca sevgilisini çok kızdırdı. Bunun üzerine sevgilisiyle telefonda tartışan Fahriye Evcen, “Annemi, babamı sevmeyen beni de sevmesin” diyerek Özcan Deniz’den ayrıldı. İki ayrı senaryo, iki ayrı ayrılık haberi günlerce konuşuldu ancak ikisi de fos çıktı!

Neden mi? Bu haberlerin hemen akabinde, yani iki gün sonra ikiliyi Levent’de yeni açılan bir İtalyan restoranında gördüm. Birlikte yemek yiyen çift çok şen şakraktı doğrusu. Hiç de ayrılmış gibi bir halleri yoktu. Mekan çıkışında da arka camları siyah filmle kaplı araçlarının arka koltuğuna oturup birlikte oradan uzaklaştılar.
haftasonu
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: