Ayrılık nedeni Mahsun Kırmızıgül mü?

Haber spikeri Erhan Çelik sanatçı eşi Gülben Ergen'den boşanmak için mahkemeye başvurdu. Çiftin aldıkları bu karar magazin gündemine bomba gibi düştü.

Magazin

Ayrılık nedeni Mahsun Kırmızıgül mü? Ayrılık açıklamasını Erhan Çelik sosyal medya hesabından yaptı. Erhan Çelik yaptığı açıklamada "Doğru tercihin ayrılmak olduğunu düşünüyorum" dedi.

Milliyet Gazetesi'nin magazin müdürü Ali Eyüboğlu bu sabah Beyaz TV'de yayınlanan Tahir Sarıkaya ile Uyan Türkiye'm programına telefonla bağladı ve Gülben Ergen-Erhan Çelik ayrılığı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ali Eyüboğlu kısa bir süre öncesine kadar çiftin gayet mutlu olduğunu ve ayrılmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını iddia etti. Fakat Altın Kelebek Ödül Töreni'ne Gülben Ergen'in Mahsun Kırmızıgül ile kol kola gelmesinin evlilikte kriz çıkardığını öne sürdü. İddialara göre Gülben Ergen ile Mahsun Kırmızıgül'ün kol kola kırmızı halıda görüntü vermesi Erhan Çelik'in hoşuna gitmedi ve ikili arasında tartışma yaşandı. Bu tartışma sonucu çift ayrılık kararı aldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: