Ayrılık sebebi ihanet mi?

Deniz Seki ile Faruk Salman'ın ayrılığı ile ilgili çok ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Magazin

Ayrılık sebebi ihanet mi? Deniz Seki ile Faruk Salman uzun süredir devam eden ilişkilerini noktaladığını duyurmuştu. Faruk Salman yaptığı açıklamada, "Bazı tartışmalarımız oldu. Kafamda da kalbimde de bitirdim. İlişki için çok emek verdim ama maalesef emeğim boşaymış" demişti.

Deniz Seki ve Faruk Salman ayrıldı!

Deniz Seki ve Faruk Salman ayrıldı!Deniz Seki ise, "O (Faruk Salman) benim ilk aşkımdı. Çok kıymetlimdi. Ben de onun için çok kıymetliyimdir, biliyorum. Ama hiçbir şey dışarıdan gözüktüğü gibi değil arkadaşlar. Bazı şeyler olmuyorsa olmuyordur" dedi.

Faruk Salman'dan Deniz Seki itirafı!

Faruk Salman'dan Deniz Seki itirafı!Bu sabah ise Star Tv'de yayınlanan magazin programı Duymayan Kalmasın'da çiftin ayrılığı ile ilgili çok farklı bir iddia ortaya atıldı. "Ayrılık sebebi ihanet mi?" başlığıyla işlenen haberde "Deniz Seki cezaevindeyken kendisini aldattığını açıklayan Faruk Salman'a tokat attı. Bu tokat ilişkiyi bitirdi" yorumunda bulunuldu.

Deniz Seki: Umre'ye arınmak için gittim

Deniz Seki: Umre'ye arınmak için gittimDeniz Seki gözyaşına boğuldu!

Deniz Seki gözyaşına boğuldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: